Prihláška Zoznam prihlásených Štatistiky Výsledky História

Vyberte triedenie.

Zoznam prihlásených - trasa 17 km
Por. Štart Priezvisko Meno Klub/Obec Štát Kat. Jedlo Tričko Platba
1128StrechaJurajPovažská BystricaSVKA17 ZAPLATENÉ
28GajdošíkJánBratislavaSVKA17MZAPLATENÉ
3106MisařTomášM.T.D.E.CZEA17 ZAPLATENÉ
40LabajVladimirLiptovský MikulasSVKB17 NEZAPLATENÉ
5334PaluchovaLubicaDetvaSVKZF17 ZAPLATENÉ
6237BellušováMartinaŠK Kriváň Liptovská OndrašováSVKZF17 ZAPLATENÉ
754MichalčíkAndrejNová DubnicaSVKA17 ZAPLATENÉ
842HoštákRóbertLunaSandalsSVKA17LZAPLATENÉ
950BackoAntonSchaefflerSVKB17LZAPLATENÉ
10231KopcanRadoslav BanovceSVKA17SZAPLATENÉ
116KracmarCestmirSK Bradlan BrezovaSVKA17MZAPLATENÉ
1212ŠkopekTomášCNS AcademySVKA17MZAPLATENÉ
13242MokrýMartinAK NedožerySVKB17 ZAPLATENÉ
140HerbanskýMartinCNS AcademySVKA17MZAPLATENÉ
15256ZavadilRadekRAZANTCZEA17MZAPLATENÉ
1665BrunovskýRastislavLemrateam Hiking.skSVKB17SZAPLATENÉ
173HladkáLuciaSkalicaSVKZF17Z-SZAPLATENÉ
180BacikovaJanaKysucké Nové MestoSVKZG17MNEZAPLATENÉ
1930ŠtrossMartinKysucké Nové MestoSVKA17LZAPLATENÉ
20213PialaJánMaratón klub RajecSVKA17ZAPLATENÉ
21179KultanĽubomírČierneSVKC17MZAPLATENÉ
22113GašperTomášStrečnoSVKA17 ZAPLATENÉ
23276ŠudýMariánOstraticeSVKA17 ZAPLATENÉ
2431DemkoRastislavTurzovkaSVKB17MZAPLATENÉ
250ŠkodaSamuelOT-Lucky ŽilinaSVKA17 NEZAPLATENÉ
2636MicudovaLenkaDulovSVKZG17Z-SZAPLATENÉ
27156ValíčekPavolŽilinaSVKA17 ZAPLATENÉ
28182MelisikovaSimonaLietavaSVKZF17ZAPLATENÉ
29255BellušPavolŠK Squash LiptovSVKA17MZAPLATENÉ
300StanoDanielNitraSVKA17MNEZAPLATENÉ
3176PavlíkMartinAttack VrútkySVKA17 ZAPLATENÉ
32124OčenášPeterUltraBoBSVKA17LZAPLATENÉ
330PetraturTomasESET Trail RunnersSVKA17 NEZAPLATENÉ
3451OndrášováLenkaFurt v pohybeSVKZG17 ZAPLATENÉ
35343DovalováLíviaStupavaSVKZG17Z-SZAPLATENÉ
36339AdamkovičMariánBánovce nad BebravouSVKC17ZAPLATENÉ
3752KrajňákTomášFurt v pohybeSVKB17ZAPLATENÉ
3816HantakBranislavAPOLLO Bratislava Baseball&SoftballSVKA17LZAPLATENÉ
39148VecelRobertMartinSVKB17LZAPLATENÉ
40246ŽemlaPavelLhoťáciCZEA17LZAPLATENÉ
41245BaronJakubŠK Delfín NitraSVKA17LZAPLATENÉ
420HalečkaJánTatry RunSVKA17MNEZAPLATENÉ
43221ŽelezovKonstantinTURIEC.RUNUKRB17ZAPLATENÉ
44131KrutákováBarboraŽilina - BrodnoSVKZG17 ZAPLATENÉ
450SuhajdovaPetranew wave multisportSVKZG17Z-SNEZAPLATENÉ
46157VarackaMatusBeckovSVKA17LZAPLATENÉ
47222OndrejkaMarek BraTriSlava Triathlon TeamSVKB17 ZAPLATENÉ
48196PorubčanMartinPrejtaSVKA17ZAPLATENÉ
49209OpetAndrejTrenčianske TepliceSVKA17MZAPLATENÉ
50208AncinMichalBehači Trenčianske TepliceSVKB17 ZAPLATENÉ
51235GajdošíkováIvanaHliník nad Váhom (Bytča)SVKZF17 ZAPLATENÉ
5275TrulíkováDanielaHK Direct BytčaSVKZG17ZAPLATENÉ
535JakubčíkTomášCYKLOMANIA.SKSVKA17SZAPLATENÉ
5439JankechPavolTrenčínSVKD17 ZAPLATENÉ
5522RosivalMartinBratislavaSVKA17 ZAPLATENÉ
56227GreschnerMárioNitrianske PravnoSVKB17LZAPLATENÉ
5743ĎurkovičPeterBelá-Dulice_RUNSVKA17MZAPLATENÉ
580PeškováLuciaBratislavaSVKZG17NEZAPLATENÉ
59303ŠirgelováHalinaSvetielko nádejeSVKZG17SZAPLATENÉ
60181BětíkJanTdP Považská BysricaSVKA17MZAPLATENÉ
61103SavaraAdamHlotka teamSVKA17MZAPLATENÉ
62214KalinaRastislavMK RajecSVKB17ZAPLATENÉ
63152MikušMiroslavTimoradzaSVKB17 ZAPLATENÉ
64153MikušJanTimoradzaSVKB17 ZAPLATENÉ
65341GavaldováZuzanaBánovce nad BebravouSVKZF17Z-SZAPLATENÉ
66178KrošlákMichalSlatina nad BebravouSVKA17 ZAPLATENÉ
67191MartanovičováJanaMTB KolečkoSVKZH17ZAPLATENÉ
684KlimoStanislavHK Direct BytčaSVKA17 ZAPLATENÉ
690BáthoryŠtefanBratislavaSVKB17ZAPLATENÉ
700StanoDanielNitraSVKA17 NEZAPLATENÉ
71299BadoRichardMaratón klub RajecSVKA17LZAPLATENÉ
720HrivnakLubomirTeam OCRA Slovakia SVKA17LNEZAPLATENÉ
730SvobodovaMarcelaBratislavaSVKZG17XSNEZAPLATENÉ
74100KončitíkMartinJestřábi SlavkovCZEA17MZAPLATENÉ
75107KubánekJánChorvátsky GrobSVKA17 ZAPLATENÉ
760Řiháková KojtalováMichaelaEleven Running TeamSVKZG17NEZAPLATENÉ
77116HatňančíkMartinTour de PovažieSVKA17 ZAPLATENÉ
78201KubováMáriaadamsportSVKZG17Z-SZAPLATENÉ
79197MoncoľMariánZnojne dupySVKA17LZAPLATENÉ
80277MiľanováNatáliaRunningTeamZVSVKZF17Z-MZAPLATENÉ
81269RemeselníkJánSRTG ZvolenSVKA17ZAPLATENÉ
82268KozákováLuciaSRTG ZvolenSVKZF17 ZAPLATENÉ
830DmitriyevZuzanaBanovce nad Bebravou SVKZG17Z-SZAPLATENÉ
84184MelišíkRadoslavŽilinaSVKA17 ZAPLATENÉ
850ShypunovValeriiHigh RunnersUKRA17 NEZAPLATENÉ
86137OtevřelováBohuslavaČeský TěšínCZEZH17 ZAPLATENÉ
87136OtevřelFrantišekČeský TěšínCZEC17LZAPLATENÉ
8823MaslakAndrejBratislavaSVKB17ZAPLATENÉ
8917KoreničAdrianStupavaSVKB17 ZAPLATENÉ
90200BelákRóbertĽadoví bežciSVKA17 ZAPLATENÉ
9156HýllMatejVlachySVKA17 ZAPLATENÉ
9273PavelkaIvanBojničkySVKC17 ZAPLATENÉ
9360KovacovaKatarinaKRB Dolne OresanySVKZG17 ZAPLATENÉ
94158ŽuffaJozefTvrdošínSVKA17 ZAPLATENÉ
9586GeššaySlavomírTvrdošínSVKA17 ZAPLATENÉ
96108ŽemberAndrejBánovce nad BebravouSVKA17LZAPLATENÉ
97149ČahojMiroslavDiviaky nad NitricouSVKA17LZAPLATENÉ
98135DobšovičRastislavKRB Dolné OrešanySVKB17XLZAPLATENÉ
9981TomanovicPatrikBanda CvokovAUTB17 ZAPLATENÉ
100210KamenskýTomášKanadský systém LátkySVKA17MZAPLATENÉ
1010SchastlyvenkoTetyanaRun4UUKRZG17 NEZAPLATENÉ
10210SlavikPeterZilinaSVKA17MZAPLATENÉ
103110VojtekRadoslavŽilinaSVKB17LZAPLATENÉ
104159PánikVladimírMK TvrdošínSVKC17ZAPLATENÉ
1050LazorkoAndriiLiha Dobroho BiguUKRA17MNEZAPLATENÉ
106232DoležajMartinHruboňovoSVKA17XLZAPLATENÉ
1070JandaJiriEndurance ZilinaSVKB17LNEZAPLATENÉ
108265MišovičBranislavDANUBE RUNNERSSVKA17SZAPLATENÉ
109139SupDanielTři KřížkyCZEA17 ZAPLATENÉ
11083StiksaTomášTrenčianske TepliceSVKA17MZAPLATENÉ
1110SmiesnyAlexanderDrevaciSVKB17MNEZAPLATENÉ
112228MartinecIgorSehos Plus s.r.o.SVKA17MZAPLATENÉ
113308CséfalvayováAndrea ( Andy)SanasportSVKZG17ZAPLATENÉ
114207BuďoRobertFrýdek-MístekCZEA17 ZAPLATENÉ
1150ŠaminGrigorijABC team HnustaSVKA17 NEZAPLATENÉ
116146CapicikovaKatarinaTrail Runners TrnavaSVKZF17 ZAPLATENÉ
117104HoloskoPeterFit ArenaSVKB17LZAPLATENÉ
11890KovacsEduardDANUBE RUNNERSSVKB17 ZAPLATENÉ
11991KovacsovaEmilyDANUBE RUNNERSSVKZG17 ZAPLATENÉ
12094SághyMartinDanube RunnersSVKA17 ZAPLATENÉ
12193VajdovaMiriDANUBE RUNNERSSVKZF17 ZAPLATENÉ
12215HolyMiroslavBanska StiavnicaSVKA17MZAPLATENÉ
1231KlimoJurajMaratón klub RajecSVKA17 ZAPLATENÉ
12484CenigaPeterElite team OCRA SlovakiaSVKA17 ZAPLATENÉ
12529PomšárViktorParta z Opičieho WierchuSVKA17 ZAPLATENÉ
126154KubranovaDanaTrenčianske TepliceSVKZG17 ZAPLATENÉ
1270SuskoMartinTrnavaSVKA17XLZAPLATENÉ
128270IvanováMonikaRunningteamZVSVKZF17 ZAPLATENÉ
129271IvanMiroslavRunningteamZVSVKA17ZAPLATENÉ
130134MagdolenJozefDolné OrešanySVKA17ZAPLATENÉ
1310HudecMartinSenecké horySVKA17 NEZAPLATENÉ
132266ČabováGabrielaZvolenSVKZG17ZAPLATENÉ
1330HalskaAniaEndure TeamPOLZF17 NEZAPLATENÉ
134236JaníkLukášMaratón klub RajecSVKA17 ZAPLATENÉ
1359VančíkŠtefanDolný HričovSVKA17LZAPLATENÉ
136145HalászMartinRunningPro/Compressport SlovakiaSVKA17 ZAPLATENÉ
1370VadovskyJozefAkebono -Považská BystricaSVKB17 NEZAPLATENÉ
138297FlorovičĽubošLen takSVKA17ZAPLATENÉ
13937KobieluszDavidŠulejbok TeamCZEA17Z-SZAPLATENÉ
14059HatalováLuciaKlub Nenapraviteľných OptimistovSVKZF17 ZAPLATENÉ
14192MikušIgorDanube runnersSVKA17 ZAPLATENÉ
142217BerníkováEvaŠKP Spišská Nová VesSVKZH17Z-MZAPLATENÉ
14335ĎurkechMiroslav PBSVKC17MZAPLATENÉ
1440DanylyshynRomanHigh RunnersUKRA17 NEZAPLATENÉ
145203PšenicaJúliusmalenoviceCZEC17ZAPLATENÉ
146278KorpášPeterRunningteamZVSVKA17 ZAPLATENÉ
1470AdamečkováMáriaDanube Runners, SherunsSVKZF17Z-SZAPLATENÉ
148111IštvánikJánBKJG ZASVKA17LZAPLATENÉ
149302VranaMartin TuchyňaSVKA17ZAPLATENÉ
150101DvorskýVojtěchKlub orientačního běhu Směr KroměříCZEA17 ZAPLATENÉ
151138VýduchLuděkTři KřížkyCZEA17 ZAPLATENÉ
15269MonošíkIvanVertigoSVKA17ZAPLATENÉ
15377OndrášPeterRosinaSVKA17 ZAPLATENÉ
154252LednickýJurajLednické koneSVKA17 ZAPLATENÉ
1550FrnkaJanSparťan Race Training Group ŽilinaSVKA17 NEZAPLATENÉ
156120NavrátilováPetraPalič Enduro Oheň TeamSVKZG17Z-SZAPLATENÉ
157198VanákJankoMaratón klub RajecSVKB17ZAPLATENÉ
158199VanákováDominikaMaratón klub RajecSVKZG17Z-SZAPLATENÉ
159250LednickýMartinLednické KoneSVKA17 ZAPLATENÉ
160305SedilekPavelSRTG ZvolenSVKA17ZAPLATENÉ
161127GajdošíkMiroslavMKL-KremnicaSVKB17ZAPLATENÉ
162280OndričkaMariánHlotka teamSVKA17SZAPLATENÉ
16399LigasMartinVÚB hoBBíciSVKA17 ZAPLATENÉ
164150Hrkelova Iveta BK Dolný Kubín SVKZG17Z-SZAPLATENÉ
16524PikulíkTomášDirect MarketingSVKA17MZAPLATENÉ
166192PalečkováMonikaMTB Kolečko SVKZH17ZAPLATENÉ
167193OslejPeterNezávislosť BratislavaSVKC17 ZAPLATENÉ
168117ŽajdlíkFilipSplašeni goroliCZEB17ZAPLATENÉ
169194SchillerJurajNova DubnicaSVKB17 ZAPLATENÉ
170224BačíkMartinŽilinaSVKB17MZAPLATENÉ
17189KadlecováAlenaBK Lysá pod MakytouSVKZH17 ZAPLATENÉ
172122BlahušiakMartinBelá-Dulice_RUN SVKA17ZAPLATENÉ
17353ŠichtováAndreaEleven Running TeamSVKZG17Z-LZAPLATENÉ
17496REBORichardVUBhoBBiciSVKA17MZAPLATENÉ
175132ĎanovskáVeronikaTrenčínSVKZF17Z-MZAPLATENÉ
17671TomaLukasJanko je PatkanSVKA17XLZAPLATENÉ
177164HricMartinHrom do piecky!SVKA17MZAPLATENÉ
178337GoraMichaelOstravaCZEA17 ZAPLATENÉ
179336ZajícováVendulaOstravaCZEZF17 ZAPLATENÉ
180155KohutovaMiroslavaOmsenieSVKZG17Z-SZAPLATENÉ
181187JanekMatúšPovažská BystricaSVKA17 ZAPLATENÉ
182216GrofikMilanMartinSVKB17 ZAPLATENÉ
183215GrofikováVlastaMartinSVKZG17 ZAPLATENÉ
1840PukajTomášTriatlon team Dolný KubínSVKA17 ZAPLATENÉ
185118GaldiaJiříWebovica.skSVKB17MZAPLATENÉ
1860BerníkPeterGánovceSVKA17MNEZAPLATENÉ
187251VitkoMartinLednické koneSVKA17ZAPLATENÉ
18868RizmanováBeátaMartinSVKZG17 ZAPLATENÉ
18958RizmanRadovan MartinSVKC17 ZAPLATENÉ
1900OgorekováAnnaSeveRUNkySVKZF17 ZAPLATENÉ
19138VymazalPetr OlomoucCZEB17 ZAPLATENÉ
192274FabušVladimírBolešovSVKC17MZAPLATENÉ
19326KováčikĽubošSúľov-HradnáSVKC17MZAPLATENÉ
1940BudzelIvanBigHeroesSVKB17 NEZAPLATENÉ
195267VrbjárMartinHumanmotorsSVKA17 ZAPLATENÉ
19633MihalStefanMadagaskarSVKB17 ZAPLATENÉ
197281ČerničkaBohumilHLOTKA TIMSVKA17MZAPLATENÉ
198211ŠinkoRadkoSlobodný TibetSVKA17MZAPLATENÉ
1990BrnoliakMilanZilinaSVKA17 NEZAPLATENÉ
200102MrvaTomášGalantaSVKA17MZAPLATENÉ
20172KazániMichalJanko je patkaňSVKA17 ZAPLATENÉ
202114DoležalováAnežkaMadagaskarSVKZF17Z-SZAPLATENÉ
20334MihálFilipMadagaskarSVKA17 ZAPLATENÉ
204162KvietokPatoGeosportSVKA17 ZAPLATENÉ
20513JakubičkaAndrejBratislavaSVKB17LZAPLATENÉ
206204LukáňMartinŠK KOMPASSVKA17ZAPLATENÉ
207140SúkeníkJakubZbyňovSVKA17ZAPLATENÉ
208141BuchaJaroslavKľačeSVKB17ZAPLATENÉ
2090KoreňMarekZVOLENSVKA17XXLNEZAPLATENÉ
2100UrbanJozefHarichovceSVKB17NEZAPLATENÉ
21145KošutFilipStrawberriesCZEA17MZAPLATENÉ
212147CapicikovaHelenaTrail Runners TrnavaSVKZF17 ZAPLATENÉ
213190ŠprlaJanStare MestoCZEA17ZAPLATENÉ
214189BojczukRomanPalkoviceCZEA17ZAPLATENÉ
21598SzaboTiborVÚB hoBBíciSVKC17ZAPLATENÉ
21663HorákTomášCO Spartak HlukCZEA17XXLZAPLATENÉ
21764HorákováJitkaCO Spartak HlukCZEZG17Z-SZAPLATENÉ
2180BlahútTomášSpinningTrnavaSVKA17ZAPLATENÉ
219109BajcárŠtefanDivé zverySVKB17 ZAPLATENÉ
2200KšiňanJakubRajecké Teplice SVKA17LNEZAPLATENÉ
221123MaroszVojtěchNVPP JahudkaCZEA17ZAPLATENÉ
2220KoperaŠtefanŽilinaSVKA17LNEZAPLATENÉ
223263RybanskýRóbertCrossFit Senec SVKA17MZAPLATENÉ
2240PaulenAndrejFatra TeamSVKA17 ZAPLATENÉ
225171PialaTomášZbyňovSVKA17MZAPLATENÉ
2260VargovičPeterStrazskeSVKA17 NEZAPLATENÉ
227338BizikovaMonikaPovazska BystricaSVKZF17 ZAPLATENÉ
22861SuľaVladislavMalá čiernaSVKA17MZAPLATENÉ
2290SlušnáZuzanaRunSport.czSVKZG17 ZAPLATENÉ
23047KeblúšekAndrejLuna sandalsSVKA17 ZAPLATENÉ
231298KrajčiLukášPovažská BystricaSVKA17ZAPLATENÉ
2320PonekTiborŽABKA ČADCASVKB17 NEZAPLATENÉ
233244ProkopovičPeterMaratón klub RajecSVKA17 ZAPLATENÉ
234133BlažekJakubPartizánskeSVKA17 ZAPLATENÉ
23548PechalĽubošĽuboškoSVKA17 ZAPLATENÉ
2360GažurJurajAikido Považská BystricaSVKA17 NEZAPLATENÉ
2370MatúšRastislavMSDCZEA17 NEZAPLATENÉ
238301DvorskýLukášSRTG Žilina SVKA17MZAPLATENÉ
2390EvinOndrejevinteam.skSVKB17MZAPLATENÉ
240230FalátJaromírRadoľaSVKA17 ZAPLATENÉ
241229ZadžoraJozefRovinkaSVKB17 ZAPLATENÉ
2427MečiarViktorTITANI Povazska BystricaSVKA17MZAPLATENÉ
243304HarantLukᚊKP ŽilinaSVKA17 ZAPLATENÉ
24428HacajováSoňaBratislavaSVKZF17 ZAPLATENÉ
24527ĎurmekJánValaská BeláSVKB17ZAPLATENÉ
246167HankoVladislavMartinSVKB17MZAPLATENÉ
2470TukaMichalWorld withoutlimitsSVKA17LNEZAPLATENÉ
24887ŠtevicaLukášBanovce nad BebravouSVKA17ZAPLATENÉ
2490JarošPatrikDetvaSVKA17 NEZAPLATENÉ
2500HornĽuborĽadoví bežciSVKB17 NEZAPLATENÉ
251168JurčíkJánKKM ČadcaSVKC17ZAPLATENÉ
252218HrčkaJán Bánovskí BehúniSVKA17 ZAPLATENÉ
253233TollarovičRobertBERNOHY.skSVKA17 ZAPLATENÉ
254177ValuchMatejAgilus.skSVKA17 ZAPLATENÉ
255223SýkoraDanielPiešťanySVKB17ZAPLATENÉ
256206ČavojskýJánŽilinaSVKA17 ZAPLATENÉ
257165PramukOndrejAll of Top MartinSVKC17 ZAPLATENÉ
258261TrlandaRadovanŠemeňáciSVKA17LZAPLATENÉ
259166PramukováVlastaAll of Top MartinSVKZG17ZAPLATENÉ
260212MatzJozef CojonesSVKA17110ZAPLATENÉ
2610OravecRomanPovazska BystricaSVKB17 NEZAPLATENÉ
262125KasmanPeterTriatlon Team NereusSVKA17 ZAPLATENÉ
26357KrutákTomᚎilinaSVKA17 ZAPLATENÉ
264259HricákLukášVarlošiSVKA17XSZAPLATENÉ
265254ZábojníkMarcelHK ManínSVKA17MZAPLATENÉ
266129KapasnyJurajImperiumSVKA17SZAPLATENÉ
267258KováčikStanislavŠemeňáciSVKA17MZAPLATENÉ
268260PeterkaTomáš Extreme obstacle runnersSVKA17LZAPLATENÉ
26982MaťašeJurajTrail Runners TrnavaSVKA17LZAPLATENÉ
270225BačaLukášTrojanoviceCZEA17 ZAPLATENÉ
271143SladomelPetrJahůdkyCZEA17MZAPLATENÉ
27240HulvatovaIvetaJogging klub DubnicaSVKZG17ZAPLATENÉ
2730JanosikovaMichaelaMartinSVKZG17 NEZAPLATENÉ
274160PetrikovičRomanMK TvrdošínSVKC17 ZAPLATENÉ
275126JonekPeterSvätý JurSVKA17SZAPLATENÉ
276253ŠkrapkoKristiánLednické RovneSVKA17MZAPLATENÉ
277279TakáčVladimírBytčaSVKB17Z-MZAPLATENÉ
278161BrázdilPeterwww.bernosport.skSVKB17 ZAPLATENÉ
2790GabrišJánLC KalternITAB17 NEZAPLATENÉ
280340HaladejEmilPovažská BystricaSVKA17ZAPLATENÉ
281163SlanáAlenaSvetielko nádejeSVKZG17ZAPLATENÉ
28246FoltínAndrejAK Veterán BratislavaSVKA17 ZAPLATENÉ
283335MitalaJozefKubicasport ŽilinaSVKA17ZAPLATENÉ
284144BeňoBranislavŽilinaSVKB17MZAPLATENÉ
2852GašperecZdenkoPezinokSVKA17MZAPLATENÉ
286262GazurovaZuzanaTrenčínCZEZF17 ZAPLATENÉ
287183MatyasReneZilinaSVKA17MZAPLATENÉ
288273CzikóováJúliaBratislavaSVKZF17 ZAPLATENÉ
28932PolačikPeter BacilHO Slavia ŽilinaSVKA17 ZAPLATENÉ
29049SlodicakPavolSlovensky Grob SVKA17LZAPLATENÉ
291115FurmánekMichalŽilinaSVKA17 ZAPLATENÉ
292272MadlenakJánOravanSVKB17LZAPLATENÉ
293173BugárTomáš MartinSVKA17 ZAPLATENÉ
294247PekarikFilipVeľká MačaSVKA17 ZAPLATENÉ
295112LátkaRomanEsteves TrippingSVKA17 ZAPLATENÉ
296248BajzováKatarínaPrečínSVKZF17Z-SZAPLATENÉ
297176JurinaJánBokami Západných TatierSVKD17ZAPLATENÉ
29866VavríkIvanMy sme lesSVKC17 ZAPLATENÉ
299105SoutaRobertBratislava SVKA17XXLZAPLATENÉ
300202PawlusVladimírTK Žabka ČadcaSVKB17XXLZAPLATENÉ
301238VavríkMilošMagentaSVKC17ZAPLATENÉ
302239Vavrík ml.MilošMagentaSVKA17ZAPLATENÉ
303241PodolákRomanMagentaSVKC17ZAPLATENÉ
304240EliášVratislavPulsarSVKC17ZAPLATENÉ
305130HudákováAndreaActive life SVKZF17ZAPLATENÉ
306219Drga AdamIlavaSVKA17ZAPLATENÉ
30711LopatováEvaŠK Muránska Dlhá LúkaSVKZF17XSZAPLATENÉ
30879IvanovNikolaBicykly.czCZEA17 ZAPLATENÉ
30941BerecJánTrenčínSVKA17MZAPLATENÉ
3100Halska Ania Endure Team POLZF17XSNEZAPLATENÉ
311121BudajováJanaCF LMSVKZF17ZAPLATENÉ
312195BoťanskýPavolDubnica nad VáhomSVKA17MZAPLATENÉ
31344ČechovičLukᚎilinaSVKA17 ZAPLATENÉ
314220KováčikMartinŽilinaSVKA17LZAPLATENÉ
315119BackaMariánSúľovSVKA17 ZAPLATENÉ
316275Matiaš MartinSlovenská Ľupča SVKB17LZAPLATENÉ
3170KindlPeterSlovenská ĽupčaSVKA17MZAPLATENÉ
31888ZidekJanPivovar Koníček CZEA17MZAPLATENÉ
319264MihalovičPeterCrossfit SenecSVKB17 ZAPLATENÉ
320142VavríkTomášChlpaté gazelySVKA17 MZAPLATENÉ
32170HodasRomanStráňavySVKA17MZAPLATENÉ
3220ŠtrbákStanislavMartinSVKA17 NEZAPLATENÉ
32395PomsarovaJanaDANUBE RUNNERSSVKZF17 ZAPLATENÉ
324172BugárBranislavKPHC Turčianske TepliceSVKA17 ZAPLATENÉ
32567RizmanovaRebekaMartinSVKZF17 ZAPLATENÉ
326300HudecMarianKBPŠ - PúchovSVKC17 ZAPLATENÉ
327234SvobodováJitkaTchičínarunCZEZG17 ZAPLATENÉ
328205BebjakJozefŽilinaSVKD17 ZAPLATENÉ
329180GlasnákMarcelPovažanySVKA17 LZAPLATENÉ
33078PredanocyDušan Dolná SúčaSVKA17 ZAPLATENÉ
3310GawlasDominikMontanoPOLA17 NEZAPLATENÉ
3320MazánŠtefanNECTEL Running TeamSVKA17 NEZAPLATENÉ
333307KučminMartinCrash test veterranSVKA17 ZAPLATENÉ
33414JašekRadovanPartyjaCZEA17 ZAPLATENÉ
33597BerčákEduardVÚBSVKA17 ZAPLATENÉ
33621JarošováJanaDetvaSVKZG17 ZAPLATENÉ
33720MoravíkováMiriamDetvaSVKZG17ZAPLATENÉ
338169UherekJakubBaškaCZEA17 ZAPLATENÉ
339249BöseDanielOstravaCZEB17 ZAPLATENÉ
3400FilusJurajCrossgym piestanySVKA17 NEZAPLATENÉ
3410KralikRadovan UhrovecSVKB17 NEZAPLATENÉ
34285LencsésPavolPartizánskeSVKB17 ZAPLATENÉ
34380LukešTomášOstravaCZEA17 ZAPLATENÉ
344170VálekFilipBrodek u PřerovaCZEA17 ZAPLATENÉ
345257BlahoMariánTour de PovažieSVKA17 ZAPLATENÉ
3460PorubčanDominikPCLA LadceSVKA17 NEZAPLATENÉ
347188TruskovaIvetaTrencinSVKZH17 ZAPLATENÉ
34855UherovaLenkaTrenčínSVKZG17Z-SZAPLATENÉ
349306DrábMartinBublungSVKA17 ZAPLATENÉ
350186GálPeterGalantská elitaSVKA17 ZAPLATENÉ
35119UhrinovaRenataZvaracska Skola DetvaSVKZG17 ZAPLATENÉ
352174HudekováLenkaROHLIK GASVKZG17 ZAPLATENÉ
353175HudekRonaldROHLIK GASVKA17 ZAPLATENÉ
354226SelnekovicMajoMiniMon friendly teamSVKA17 ZAPLATENÉ
355185MôcMarošBeniceSVKA17 ZAPLATENÉ
35674SalíniIvanValčaSVKB17 ZAPLATENÉ
357151RYBÁRBranislavMartinSVKA17 ZAPLATENÉ
3580StaňekKarelPartyjaCZEB17 NEZAPLATENÉ
359342MituníkVladimírŽilinaSVKC17 ZAPLATENÉ
360243FarkašBranislavBanská BystricaSVKA17 ZAPLATENÉ
36118BušovskýMichalSúľov-HradnáSVKA17 ZAPLATENÉ
36225GrečnárVladimírŽilina-BrezanySVKB17 ZAPLATENÉ
36362ZimenMiroslavVarínSVKB17 ZAPLATENÉ
Zoznam prihlásených - trasa 10 km
Por. Štart Priezvisko Meno Klub/Obec Štát Kat. Jedlo Tričko Platba
364501ČelkoMiroslavWolves Bike Team Lanska-PBSVKA10ZAPLATENÉ
3650KonečnýRomanZlín 4CZEA10NEZAPLATENÉ
366529KasmanJozefBrožci bježciSVKA10MZAPLATENÉ
367599PaszkowskiMarcinTurbocimburPOLA10 ZAPLATENÉ
368718OlašMartinDubnica nad VáhomSVKA10ZAPLATENÉ
369701SvobodaJanHostalkyCZEA10LZAPLATENÉ
3700MolčanMatejVa by nebokiSVKA10 NEZAPLATENÉ
371714KakusováJarmilaZákamennéSVKZG10 ZAPLATENÉ
3720BalzamovaSonaLunasandalsSVKZG10Z-MNEZAPLATENÉ
3730SipulaTomasLunasandalsSVKB10 NEZAPLATENÉ
374715KakusRastislavZákamennéSVKB10ZAPLATENÉ
375502MasarykJozefMM Run PBSVKB10 ZAPLATENÉ
376523MichalecTomášAŠK Fenix BratislavaSVKA10 ZAPLATENÉ
377542MišejeIvanPrievidzaSVKA10MZAPLATENÉ
378516ŽidekováMiroslavaBytčaSVKZF10Z-SZAPLATENÉ
3790KučírekMartinTrebostovoSVKA10NEZAPLATENÉ
380705ČvirikMichalKotešováSVKA10LZAPLATENÉ
381576KukucJozefDivinaSVKB10 ZAPLATENÉ
382578GomolaJozefGbelany pri ZilineSVKB10 ZAPLATENÉ
383707ZboranVladimírJasenicaSVKC10 ZAPLATENÉ
384579SvoradaOndrejDomanižaSVKC10LZAPLATENÉ
385534GašperJánStrečnoSVKA10MZAPLATENÉ
386574KubalaOndrej TJ Tatran Krásno SVKA10ZAPLATENÉ
387573KubalaLukášKrásno nad KysucouSVKA10ZAPLATENÉ
388650NémethMilanSRTG Pov.BystricaSVKB10 ZAPLATENÉ
389537TrulíkováVladimíraHK Direct BytčaSVKZF10ZAPLATENÉ
390596HrúzTomᚎilinaSVKB10134ZAPLATENÉ
391569UrbanBranislavMartinSVKC10 ZAPLATENÉ
392570UhlárikPavolMaratón klub RajecSVKC10ZAPLATENÉ
393549KlizanJaroZilinaSVKB10 ZAPLATENÉ
394565DubecVladislavMaratón klub Rajec SVKA10MZAPLATENÉ
395610Beliansky Stanislav ŠtiavnikSVKC10ZAPLATENÉ
3960BelianskaErikaŠtiavnik SVKZF10NEZAPLATENÉ
397557KubánkováKatarínaChorvátsky GrobSVKZG10 ZAPLATENÉ
3980Ďubeková PetraZvolenSVKZF10Z-SNEZAPLATENÉ
399571TrnMiroslavĽadoví bežciSVKA10XLZAPLATENÉ
400594JarabaMatúšCojonesSVKA10SZAPLATENÉ
401595JarabaJánLiptovský MikulášSVKA10MZAPLATENÉ
402713FeketeováNatáliaZohorSVKZF10ZAPLATENÉ
4030KováčJozefTour de PovažieSVKB10NEZAPLATENÉ
404649KováčDavidTour de PovažieSVKJ10ZAPLATENÉ
405513ŠpánikMatejPovažská BystricaSVKA10SZAPLATENÉ
406588MelušováJanaĽadoví bežciSVKZG10 ZAPLATENÉ
407536PavelkováMonikaBojničkySVKZG10 ZAPLATENÉ
408504KostkaErikBenet teamSVKA10MZAPLATENÉ
409585JedinákJánTurboBio3SVKB10 ZAPLATENÉ
410587JedinákDanielTurboBio3SVKB10 ZAPLATENÉ
411583ŠpilákMartinTurboBio3SVKA10 ZAPLATENÉ
412584FrancPeterTurboBio3SVKB10 ZAPLATENÉ
413655ChrenščĽubomírTurboBio3SVKA10 ZAPLATENÉ
414605MajerčíkIvanMaratón klub RajecSVKA10 ZAPLATENÉ
415708BlažekJánSenicaSVKB10MZAPLATENÉ
416709BlažkováMarcelaSenicaSVKZG10MZAPLATENÉ
4170GreguškaPeterPruskéSVKC10MNEZAPLATENÉ
418615KasmanMarekMaratón klub RajecSVKA10 ZAPLATENÉ
419532KosibováOľgaDolné OrešanySVKZG10ZAPLATENÉ
420509MoravčíkMiroslavMM Run PBSVKA10ZAPLATENÉ
421508MoravčíkMiroslavMM Run PBSVKB10ZAPLATENÉ
422543TomanovicovaPaulaSama za seba :)AUTZG10ZAPLATENÉ
423722UšákováLenkaKátlovceSVKZG10LZAPLATENÉ
424603PialováJankaMaratón klub RajecSVKZF10Z-SZAPLATENÉ
425541BikárŠtefanSCK PopradSVKA10MZAPLATENÉ
426726GerátRenéŽilinaSVKB10ZAPLATENÉ
427566PeknýMichalMaratón klub RajecSVKA10 ZAPLATENÉ
428725GerátováAnnaeleven runing teamSVKZG10ZAPLATENÉ
429520JanáčikEmilSchaeffler KysuceSVKC10LZAPLATENÉ
430616MišoPavolMaratón klub RajecSVKA10MZAPLATENÉ
431568UhlárikJánMaratón klub RajecSVKC10 ZAPLATENÉ
432567MichalecBranislavMaraton klub RajecSVKA10 ZAPLATENÉ
433629HulinkoMichalMaratón klub RajecSVKA10 ZAPLATENÉ
434710Buďo KempováRadanaFrýdek-MístekCZEZF10 ZAPLATENÉ
435540SulhankovaJanaMartinSVKZG10Z-SZAPLATENÉ
436586MácaPeterKysucké nové MestoSVKB10 ZAPLATENÉ
437575DžupajMichalemTeamSVKA10LZAPLATENÉ
4380GawlasDominikAmatorkaPOLA10MNEZAPLATENÉ
4390KalnovičMartinManawaSVKA10 NEZAPLATENÉ
440636KrajíčekJozefHlboké nad VáhomSVKB10 ZAPLATENÉ
441604DrličkaMiroslavMaratón klub RajecSVKB10ZAPLATENÉ
442641PertzianMichalBeer inside, Crivit outsideSVKB10XLZAPLATENÉ
443577KukucMiroslavPrahaCZEC10 ZAPLATENÉ
444639HartiníkMiroslavMaratón klub RajecSVKB10ZAPLATENÉ
445659MartinčekováZuzanaŽilinaSVKZF10ZAPLATENÉ
446658SaganováMonikaŽilinaSVKZG10ZAPLATENÉ
447514FiaminIvanRybarpoleSVKD10ZAPLATENÉ
4480CapakStanislavLednické RovneSVKA10NEZAPLATENÉ
449510HvorecnyRobertHricovske PodhradieSVKB10LZAPLATENÉ
4500MartinekTomášBIKEZASVKA10 ZAPLATENÉ
451515JohanidesMarekSúľovSVKA10LZAPLATENÉ
452606SuľovskáIvanaSport FanatixSVKZG10XLZAPLATENÉ
453525HatňančíkováKatarínaTour de PovažieSVKZF10ZAPLATENÉ
454728PastorkováMichaelaEleven Running TeamSVKZG10 ZAPLATENÉ
455597PetríkMarekDifferent Athletics TrnavaSVKB10 ZAPLATENÉ
456643ŠimonJozefKopřivniceCZEA10 ZAPLATENÉ
4570FialaJuraj BlatnéSVKA10 ZAPLATENÉ
4580HrubšováKatarína ModraSVKZG10 ZAPLATENÉ
459703ZastkoKristiánBratislavaSVKA10XLZAPLATENÉ
460702Mrážik SlavomírLADCESVKA10 ZAPLATENÉ
461505MackovčinPatrikPovažská BystricaSVKB10ZAPLATENÉ
4620MorcinkováTerezaMilujeme hory.euCZEZF10 NEZAPLATENÉ
463618BeňoJaroslavŽilinaSVKA10LZAPLATENÉ
464600KuchárikováMichaelaAC Kriváň Liptovský MikulášSVKZF10 ZAPLATENÉ
465609RoháčikBranislavKBBS Turčianske TepliceSVKB10ZAPLATENÉ
466614HájekMiroslavMaratón klub RajecSVKA10MZAPLATENÉ
467563KusýRichardMartinSVKA10 ZAPLATENÉ
468521OstrochovskýMiroslavSúľovSVKD10 ZAPLATENÉ
469582SventekováZuzanaČadcaSVKZG10ZAPLATENÉ
470581PawlusováAlenaŽabka ČadcaSVKZG10SZAPLATENÉ
471518BednárZdenkoJablonovéSVKB10ZAPLATENÉ
472598ŠunaMichal bežakoviešSVKA10LZAPLATENÉ
473727JuricovaMartinaBáječné ženy v běhuCZEZG10ZAPLATENÉ
474528IhnatováMonikaActive lifeSVKZH10Z-MZAPLATENÉ
475623VicianMarekPovažská BystricaSVKB10 ZAPLATENÉ
476654VerníčekŠtefanMK Tvrdošín - ZákamennéSVKD10LZAPLATENÉ
477638Strananek Jozef Maratón klub Rajec SVKB10ZAPLATENÉ
478668LukáčMiroslavA single runnerSVKA10 ZAPLATENÉ
479622BednarPeterTour de PovažieSVKB10ZAPLATENÉ
4800KvasnicaTomášPúchovSVKA10LZAPLATENÉ
481632ŠkorubováMáriaBytčaSVKZF10ZAPLATENÉ
482524KušnirikMichalPopradSVKA10 ZAPLATENÉ
483653BrodnanMichalRajecke TepliceSVKA10SZAPLATENÉ
484657ŠpokPetrFrýdek-MístekCZEA10 ZAPLATENÉ
4850AndrushkivNataliiaLvivUKRZF10MNEZAPLATENÉ
486530HatalaMartinKlub nenapraviteľných optimistovSVKB10 ZAPLATENÉ
487539DzedzinaJánKošiceSVKA10 ZAPLATENÉ
488511Gajdošík HrabovskáKatarínaBratislavaSVKZF10ZAPLATENÉ
489664ĎuricaPeterRun For FunSVKA10ZAPLATENÉ
490558MaderRichardPetržalkaSVKA10SZAPLATENÉ
491720ŠvecMichalZF Sport Team NMSVKA10LZAPLATENÉ
492661ChupekJakub Rajecké TepliceSVKA10ZAPLATENÉ
493662ChupekJozefRajecké TepliceSVKB10ZAPLATENÉ
494663ChupekováSilviaRajecké TepliceSVKZG10ZAPLATENÉ
495627BizikRomanPovazska BystricaSVKA10 ZAPLATENÉ
496640TabakMilanAC UNIZASVKD10ZAPLATENÉ
497612KotríkJaroslavRajecSVKA10MZAPLATENÉ
498646KavecJánMaratón klub RajecSVKB10LZAPLATENÉ
499624KukuciarIvanPovazska BystricaSVKA10 ZAPLATENÉ
500613CabukováEvaKBBS Turčianske TepliceSVKZG10 ZAPLATENÉ
501666FerenczJakubPiestanySVKA10 ZAPLATENÉ
502531JozefčíkováKlaudiaKlub nenapraviteľných optimistovSVKZG10 ZAPLATENÉ
503526KevickaAlenaPuchovSVKZG10SZAPLATENÉ
504535JurdováIvetaKlub nenapravitelných optimistovSVKZG10SZAPLATENÉ
505503ZbojaMilošBytčaSVKA10 ZAPLATENÉ
506550HankováZdenkaMartinSVKZG10Z-MZAPLATENÉ
507580PavlikLadislavSrtg-RužomberokSVKA10MZAPLATENÉ
508533KrálJozefMalá ČiernaSVKC10ZAPLATENÉ
509734KrošlákTomášRychle guleSVKA10LZAPLATENÉ
510507PecinaJozefTrnavaSVKA10MZAPLATENÉ
511736VrablovaZuzanaBratislavaSVKZF10Z-SZAPLATENÉ
512564ObžeraMichalTučko TEAMSVKA10 ZAPLATENÉ
513645NavrátilRomanLiptálCZEC10LZAPLATENÉ
514547KadlecováMonikaCK EPIC DohňanySVKZF10 ZAPLATENÉ
515601GondováMiriamLiptovský MikulášSVKZF10 ZAPLATENÉ
516512KubíkDušanVišňovéSVKA10LZAPLATENÉ
517602HajasTomášLiptovský MikulášSVKA10 ZAPLATENÉ
518631ŠvrhovnáDanielaBytčaSVKZG10SZAPLATENÉ
519626SokolíkováAndreaBe FIT with meSVKZG10XSZAPLATENÉ
520625RadosJuliusBike team KarpatySVKB10 ZAPLATENÉ
5210StefanickaFeroMariankaSVKB10 NEZAPLATENÉ
522506RandaPeterHorný HričovSVKB10MZAPLATENÉ
523651UhlárZdenkoVrbanySVKB10 ZAPLATENÉ
524648MacurováJanaLietavská SvinnáSVKZG10Z-MZAPLATENÉ
5250SvitákStanislavAK ZilinaSVKD10NEZAPLATENÉ
526590LutkovaPetraGekonSVKZG10ZAPLATENÉ
527591SrenkFrantisek Dlhe HonySVKB10MZAPLATENÉ
528519HozzaMarekMKŠS-AK Kysucké Nové MestoSVKB10LZAPLATENÉ
529548BrázdilováJanawww.bernosport.skSVKZG10 ZAPLATENÉ
530729KurilcováJanaBratislavaSVKZF10 ZAPLATENÉ
531593VišňovskýJakubBytčaSVKA10LZAPLATENÉ
5320Wojnar MartinSalomon CZEA10LNEZAPLATENÉ
533656JaníčekováAlenaŠK Žiar DolinkySVKZF10ZAPLATENÉ
534642ViktorínTomᚎilinaSVKA10MZAPLATENÉ
5350OtepkaigorCK Dolný KubínSVKC10 NEZAPLATENÉ
536704VavríkRomanLionbridgeSVKB10 ZAPLATENÉ
537617LaslopPatrikBratislavaSVKA10 ZAPLATENÉ
538721JarábekAdamTOM Tulák ČadcaSVKJ10 ZAPLATENÉ
539635ManíkováĽubomíraAK Spartak DubnicaSVKZF10 ZAPLATENÉ
540660ČvirikováZuzanaKotešováSVKZF10 ZAPLATENÉ
541561GatialIvanPruskéSVKB10 ZAPLATENÉ
542667KušnierTomášPodlužanySVKA10MZAPLATENÉ
543546KincelPavolbsTatran TURANYSVKD10LZAPLATENÉ
544637DobronovaSoňaFatra teamSVKZF10 ZAPLATENÉ
545522VarhaníkMariánVarhoušciSVKA10LZAPLATENÉ
546527PiroščákJánKamzík 1000+SVKC10 ZAPLATENÉ
547712RezákMariánPovažská bystricaSVKA10ZAPLATENÉ
548572HavranováLenkaTchičína-runCZEZG10 ZAPLATENÉ
549647HeglasLadislavGamalaSVKA10MZAPLATENÉ
550706NovákDušanPovažská BystricaSVKA10MZAPLATENÉ
551723KomorovaMartinaNitraSVKZF10 ZAPLATENÉ
552556TaranaJaroslavČierneSVKC10 ZAPLATENÉ
553554BugárováAnnaKPHC Turčianske TepliceSVKZF10 ZAPLATENÉ
554634JankuRomanLačnovCZEA10 ZAPLATENÉ
555545StaňkováTerezaOstravaCZEZF10 ZAPLATENÉ
556544AdamusovaMarieOstravaCZEZG10 ZAPLATENÉ
557711HošalaMichalMarathon BB team MartinSVKA10 ZAPLATENÉ
558716FrátrikPeterAPPA BitarováSVKC10 ZAPLATENÉ
559731HrončekováJanaŽiar nad HronomSVKZG10 ZAPLATENÉ
560732ZahorcovaKatarina.SVKZG10 ZAPLATENÉ
561559ŽoldošováKatarínaGalantaSVKZF10 ZAPLATENÉ
562633StarovskýPeterBytčaSVKB10 ZAPLATENÉ
563730IvanováLenkaŽiar Nad HronomSVKZG10 ZAPLATENÉ
5640StrelickaDanielFatra teamSVKB10 NEZAPLATENÉ
565652LohinskýMartinPWG NMnVSVKB10 ZAPLATENÉ
566717PálešMiroslavRKSSVKA10 ZAPLATENÉ
567619RucekJozefTeam OCRA SlovakiaSVKA10 ZAPLATENÉ
568620PalušekMichalŽilinaSVKA10 ZAPLATENÉ
569611GlevitzkyJurajPorubaSVKD10 ZAPLATENÉ
570724GindlováDenisaNové Mesto nad VáhomSVKZG10 ZAPLATENÉ
571589PetrekRadoslavSpiš adventure teamSVKB10 ZAPLATENÉ
5720OškoPavolKAT DúbravaSVKA10 NEZAPLATENÉ
573555PoštekFrantišekKaOS - Krásno nad KysucouSVKC10 ZAPLATENÉ
574735ČirikJánGaudio.skSVKA10 ZAPLATENÉ
575552VálkováKatrinBrodek u PřerovaCZEZF10 ZAPLATENÉ
576553HenebergováDanielaVelký TýnecCZEZH10 ZAPLATENÉ
577551WalterováPetraOlomoucCZEZF10 ZAPLATENÉ
578644HaladejováZuzanaPovažská BystricaSVKZG10 ZAPLATENÉ
5790JanisMartinTu a TerazSVKA10 NEZAPLATENÉ
580607TrpšanskýDenisSmižanySVKA10 ZAPLATENÉ
581562StanekováGabrielaMiniMon friendly teamSVKZG10 ZAPLATENÉ
582592HorákováMonikaPřerovCZEZF10 ZAPLATENÉ
583630GábikMariánPovazska BystricaSVKA10 ZAPLATENÉ
5840RybárJakubMaratón klub RajecSVKA10 NEZAPLATENÉ
585719VeveričíkPeterŽilinaSVKA10 ??ZAPLATENÉ
586608ZiaraLubosRTT KLUBSVKA10 ZAPLATENÉ
587560HancMartinInventuraSVKA10 ZAPLATENÉ
588733KundrakMarianBratislavaSVKA10 ZAPLATENÉ
589665FaithMartinRosinaSVKA10 ZAPLATENÉ
590517HofericaLadislavSúľovSVKC10 ZAPLATENÉ
591538TrnkaMarekKaktusbike team BratislavaSVKJ10 ZAPLATENÉ
592628DichťarukAndrijPrusySVKA10 ZAPLATENÉ
Zoznam prihlásených - trasa 6,7 km
Por. Štart Priezvisko Meno Klub/Obec Štát Kat. Jedlo Tričko Platba
5931158ŠabováLenkaKotešováSVKZF7Z-MZAPLATENÉ
5941041MedveďPavolI am GekonSVKB7MZAPLATENÉ
5951159ŠaboMartinKotešováSVKA7MZAPLATENÉ
5961031ChmelíkMartinPOVAŽSKÁ BYSTRICASVKA7 ZAPLATENÉ
5971133ŠtrbákováAdelaHlotka teamSVKZF7 ZAPLATENÉ
5981069MarušincováMiriamI am GekonSVKZG7 ZAPLATENÉ
5991010MasarykováAnnaMM Run PBSVKZG7 ZAPLATENÉ
6001009MasarykováAdelaMažoretky MarijaSVKZM7 ZAPLATENÉ
6010MasarykováZuzanaMažoretky MarijaSVKZM7 NEZAPLATENÉ
6021007HládekTomᚎilinaSVKA7 ZAPLATENÉ
6031002SedalaPeterBytčaSVKA7MZAPLATENÉ
6041109MojziskovaPetraBojkoviceCZEZG7ZAPLATENÉ
6051075TrulikJanTrulik Racing GarageSVKD7 ZAPLATENÉ
6061173GregáňováNikoletaKrupinaSVKZF7ZAPLATENÉ
6071078KlizanovaSilviaZilinaSVKZG7 ZAPLATENÉ
6080DemáčekLukášRekreantiSVKA7SNEZAPLATENÉ
6091187GenčurAndrejBernohy.skSVKJ7 ZAPLATENÉ
6101186GenčurováJanaBernohy.skSVKZG7 ZAPLATENÉ
6111076TrochanJánNová DubnicaSVKA7 ZAPLATENÉ
6121148HirnerováJanaEleven running teamSVKZG7MZAPLATENÉ
6131004PotáčováIvanaWolves bike team Lanska-PBSVKZF7ZAPLATENÉ
6141095ŠúthováĽubkaBežci VKSVKZF7 ZAPLATENÉ
6151137Bobák Patrik Svetielko nádeje - Zdravie v pohybeSVKB7LZAPLATENÉ
6161117ĎuriníkováJarmilaHorný HričovSVKZG7 ZAPLATENÉ
6171039SikelováStanislavaNereusSVKZM7Z-SZAPLATENÉ
6181116ĎuriníkMariánHorný HričovSVKB7 ZAPLATENÉ
6191122BielikováMarcelaMaratón klub RajecSVKZG7MZAPLATENÉ
6201003CipkoRomanBytčaSVKA7LZAPLATENÉ
6211018Kostka MikulováAndreaBenet teamSVKZF7Z-SZAPLATENÉ
6221168JakušBranislavPruskéSVKA7MZAPLATENÉ
6231219BednárikováNikolaPovažská Bystrica SVKZJ7Z-SZAPLATENÉ
6241228RybárováJúliaMyDvaja_RajecSVKZJ7ZAPLATENÉ
6251227RybárVladimírMyDvaja_RajecSVKB7ZAPLATENÉ
6261218BočíkPavolPovažska BystricaSVKA7LZAPLATENÉ
6271019MoravčíkMichalMM Run PBSVKJ7ZAPLATENÉ
6281068Ďurdík Pavol BS Tatran Turany SVKD7 ZAPLATENÉ
6291097SamajMarekPovazska BystricaSVKA7 ZAPLATENÉ
6301202Vengrínová DominikaMartinSVKZF7 ZAPLATENÉ
6311085UhlárikPeterMaratón klub RajecSVKA7 ZAPLATENÉ
6321073HromjakImrichPopradSVKB7MZAPLATENÉ
6331169PalgutaĽuboslavRužomberok v pohybeSVKB7ZAPLATENÉ
6340FojtíkIvanLednické RovneSVKA7MZAPLATENÉ
6351083UhlárikováJaroslavaMaratón klub RajecSVKZH7Z-LZAPLATENÉ
6361037Jochymová JanaBytcaSVKZH7Z-MZAPLATENÉ
6371099KovarRomanPovazska BystricaSVKA7 ZAPLATENÉ
6381188ŽgančíkováIvanaBernohySVKZF7MZAPLATENÉ
6391124KrajíčkováAnetaHlboké nad VáhomSVKZJ7 ZAPLATENÉ
6401161BallováAndreaPovažská BystricaSVKZF7 ZAPLATENÉ
6411092LednickýAdamLednické KoneSVKA7 ZAPLATENÉ
6421067Šefara Tomáš ATU Košice SVKB7MZAPLATENÉ
6431066Kršiaková JanaATU Košice SVKZF7MZAPLATENÉ
6441199MateášikováZuzanaSurikatySVKZF7 ZAPLATENÉ
6451201KlejkováKatarínaSurikatySVKZF7 ZAPLATENÉ
6461200MateášikováZuzanaSurikatySVKZH7 ZAPLATENÉ
6471204DolinajecMartinCrossgym ŽilinaSVKA7LZAPLATENÉ
6481209GergisakovaAdrianaDolny KubinSVKZG7Z-MZAPLATENÉ
6491213PanisováKatkaARAVASVKZG7ZAPLATENÉ
6501163GarančovskýMartinRegioFitSVKB7 ZAPLATENÉ
6511190ŽilkaMiloslavŽilinaSVKB7ZAPLATENÉ
6521235ČepelaMilanBacardi BatsSVKA7XLZAPLATENÉ
6531189ZilkovaMarcelaGVARZASVKZG7 ZAPLATENÉ
6541090CesnekováMonikaMaratón klub RajecSVKZF7 ZAPLATENÉ
6551015KovalčíkTomášMyjavaSVKA7LZAPLATENÉ
6561016Kovalčík ZemanováJankaMyjavaSVKZF7ZAPLATENÉ
6571134ŤažkáMonikaDivinkaSVKZF7 ZAPLATENÉ
6581135ŤažkýĽubošDivinkaSVKA7 ZAPLATENÉ
6591084Pavelková MartinaPúchovSVKZF7SZAPLATENÉ
6601111MičuchPeterWolves bike team Lanska PBSVKC7 ZAPLATENÉ
6611220GavorováZuzanaEleven Running TeamSVKZF7Z-SZAPLATENÉ
6621160BlaškoAnton Dubnica n/vSVKC7ZAPLATENÉ
6631052KromkovaMiroslavaFitCurvesSVKZF7ZAPLATENÉ
6641005SlamkováMirka Považská Bystrica SVKZF7ZAPLATENÉ
6651032HrnkoŠtefanBytčaSVKD7ZAPLATENÉ
6661155StehlíkPeterTrenčínSVKA7MZAPLATENÉ
6671154KňažkováSylviaTrenčínSVKZG7Z-SZAPLATENÉ
6681049ProstinákováSabínaTrenčínSVKZF7ZAPLATENÉ
6691238NagyMichalAgilus Nová DubnicaSVKA7ZAPLATENÉ
6701107PetríkMiroslavPovažská BystricaSVKB7SZAPLATENÉ
6711214VavrováDanielaEleven running teamSVKZG7Z-XLZAPLATENÉ
6721035MatúšMarianPredmierSVKB7ZAPLATENÉ
6731138Šofrancová Martina Banská Bystrica SVKZG7Z-LZAPLATENÉ
6741205DružkovskáElenaJesenný kardionápravníkSVKZG7Z-MZAPLATENÉ
6751145TřupekPavelSportovci jak cYpCZEA7 ZAPLATENÉ
6761011MackovčinováMonikaPovažská BystricaSVKZG7ZAPLATENÉ
6771224BušikJozefŽILINASVKA7 ZAPLATENÉ
6781056MichalecDušanŠTK PezinokSVKB7LZAPLATENÉ
6791232KrčméryováIngridMartinSVKZG7ZAPLATENÉ
6801233OlejováLenkaMartinSVKZG7ZAPLATENÉ
6811053BednárZdenkoJablonovéSVKJ7 ZAPLATENÉ
6821128FabušDanielBolešovSVKA7MZAPLATENÉ
6831101GarnekováDanielaSpišská Nová VesSVKZG7 ZAPLATENÉ
6840BudzelNikolasLK ValcaSVKM7 NEZAPLATENÉ
6851102UhrinováGabrielaSpišská Nová VesSVKZG7 ZAPLATENÉ
6861038ŠulanováAlenasama za sebaSVKZH7SZAPLATENÉ
6871044LovíškováMagdalénaSúľovSVKZG7ZAPLATENÉ
6881042LovíškováIvankaSúľovSVKZM7ZAPLATENÉ
6891043LovíškováDominikaSúľovSVKZM7ZAPLATENÉ
6901027FranekMatejFC StrážaSVKA7 ZAPLATENÉ
6911026ŠtípalaLiborŽilinaSVKA7LZAPLATENÉ
6921028PilhovičováMonikaTO DÁMESVKZG7Z-LZAPLATENÉ
6931025BačinskáZuzanaTO DÁMESVKZG7Z-MZAPLATENÉ
6941100LukáňováMartinaModraSVKZG7ZAPLATENÉ
6951211JuríčekPeterŽilinaSVKB7ZAPLATENÉ
6961144PechaRóbertŽilinaSVKB7ZAPLATENÉ
6971143KavackýPavolŽilinaSVKB7ZAPLATENÉ
6981210JuríčekDanielZŠ Karpatská ŽilinaSVKM7146ZAPLATENÉ
6991020MoravčíkMatúš MM Run PBSVKJ7ZAPLATENÉ
7001129MarendiakVladimírACT ŽilinaSVKD7 ZAPLATENÉ
7011240BrezániováKatarínaPodhorieSVKZG7ZAPLATENÉ
7020JurigovaMonikaAgilusSVKZG7 ZAPLATENÉ
7031153BrodnanovaIvanaRajecke TepliceSVKZF7Z-SZAPLATENÉ
7041178GaborovaAdrianaZilinaSVKZH7XSZAPLATENÉ
7051131PajgerMiroslavVZASVKM7146ZAPLATENÉ
7061132PajgerováJankaBytčaSVKZG7 ZAPLATENÉ
7071001FilinováMichaelaŠtiavnikSVKZG7Z-SZAPLATENÉ
7081098DenešPeterKBPŠ PúchovSVKC7ZAPLATENÉ
7091192RončákJánDolný KubínSVKA7 ZAPLATENÉ
7101172ŠtefančíkováAdriánaĎurica team SVKZF7MZAPLATENÉ
7111079BeniačOtoŽilinaSVKC7XXLZAPLATENÉ
7121191MudroňováVeronikarun_DKSVKZF7ZAPLATENÉ
7131167ŠvecováJankaBodky ŠťastiaSVKZF7Z-SZAPLATENÉ
7141017LucanRadoslavNo StressSVKB7 ZAPLATENÉ
7151194SlovákováLenka Považská Bystrica SVKZG7 ZAPLATENÉ
7161022KyselovaLuciaNoStressSVKZF7ZAPLATENÉ
7171196BlažejIvanRosinaSVKB7XXLZAPLATENÉ
7180BlažejováDanielaRosinaSVKZF7Z-MNEZAPLATENÉ
7191197BlažejMatúšRosinaSVKM7SZAPLATENÉ
7201141ČelkováLuciaDomanižaSVKZF7MZAPLATENÉ
7211030LigasMatej Wolves bike team Lanska - PBSVKA7 ZAPLATENÉ
7221162LihockáLuciaZvolenSVKZF7ZAPLATENÉ
7230MasnáBarboraWRONG timeSVKZF7XSNEZAPLATENÉ
7241223NanovaZofkaAO STU BratislavaSVKZF7ZAPLATENÉ
7251012KlimoStanislavKolárovice SVKD7ZAPLATENÉ
7261239VnukováZuzanaKysucký LieskovecSVKZF7Z-SZAPLATENÉ
7271216ZátkováŽanetaBytčaSVKZF7Z-SZAPLATENÉ
7280SlaninkováAndreaBytčaSVKZF7 ZAPLATENÉ
7291081PavlíkIvanAk Spartak Dubnica nad VáhomSVKA7MZAPLATENÉ
7301215KováčAndrejRUN for FUNSVKA7 ZAPLATENÉ
7311050LongauerJozefSpektrumSZSVKA7MZAPLATENÉ
7321230SaganováEliškaLúčkySVKZM7146ZAPLATENÉ
7331231SaganMiroslavLúčkySVKB7XXLZAPLATENÉ
7340StaňováMonikaDolná Tižina SVKZG7Z-SNEZAPLATENÉ
7351229KalinovaKatarinaMK RajecSVKZG7ZAPLATENÉ
7361119SelešováMáriaBánovskí behúniSVKZG7ZAPLATENÉ
7371118SelešováTeaBánovskí behúniSVKZM7134ZAPLATENÉ
7381021KašparováZuzanaNoStressSVKZG7ZAPLATENÉ
7390DojčiakováLuciaŽilina SVKZG7NEZAPLATENÉ
7401185GalkováJaroslavaPUCHOVSVKZG7ZAPLATENÉ
7411166GalbavýMartinMalackySVKA7 ZAPLATENÉ
7421193Tamášiová Zuzana Matador Runnig team SVKZG7MZAPLATENÉ
7431023KubíkMariánRajčulaSVKB7MZAPLATENÉ
7441033HomolíkJánRajčulaSVKB7LZAPLATENÉ
7451034HomolíkováMáriaRajčulaSVKZG7Z-MZAPLATENÉ
7461105CabukZdenkoKBBS Turčianske TepliceSVKB7 ZAPLATENÉ
7471157KačicPeterPWG Nové Mesto nVSVKB7ZAPLATENÉ
7481156GajdošováMagdalénaPredator workout group NMnVSVKZF7SZAPLATENÉ
7491024KubíkováKatarínaVišňovéSVKZG7Z-MZAPLATENÉ
7501170DurecMarioSúľovSVKA7 ZAPLATENÉ
7511183MiklošováVeronikaMartinSVKZF7 ZAPLATENÉ
7521198MiklošMichalMartinSVKA7 ZAPLATENÉ
7531087JungaMarianBK Lysá pod MakytouSVKB7 ZAPLATENÉ
7541120ChodelkaPeter ŽilinaSVKA7ZAPLATENÉ
7550KovarovaLauraNew-wawe multisportSVKZJ7 NEZAPLATENÉ
7561013MájekMiroslavŽilinaSVKB7 ZAPLATENÉ
7571077BušíkováDanaRajecké TepliceSVKZF7ZAPLATENÉ
7580KovarovaJankaBanská Bystrica SVKZG7NEZAPLATENÉ
7590LazorkoUlianaLvivUKRZF7Z-MNEZAPLATENÉ
7601179DratnalováAnnaRajecSVKZF7 ZAPLATENÉ
7611237LabudaMilošBytčaSVKA7LZAPLATENÉ
7621175ŠčasníkAdamHlotka teamSVKA7ZAPLATENÉ
7630ČillikováDominikaPredmierSVKZJ7 ZAPLATENÉ
7641180Lietavcova Dominika Rajecká LesnáSVKZF7 ZAPLATENÉ
7651181Lietavec Tomáš Rajecká LesnáSVKA7ZAPLATENÉ
7661094ZaborskaKatarinaMartinSVKZG7ZAPLATENÉ
7671164StevčekováZuzanaVeterná PorubaSVKZF7ZAPLATENÉ
7681165ŠtevčekMariánVeterná PorubaSVKA7ZAPLATENÉ
7691045DurajkovaHelenaSayos ehwaSVKZH7ZAPLATENÉ
7701139VagáňováLuciaPrievidzaSVKZF7 ZAPLATENÉ
7711140VagáňRóbert ŠK Achilles HandlováSVKA7MZAPLATENÉ
7721029ToporováKarolína Wolves Bike Team LanskaSVKZF7Z-SZAPLATENÉ
7731091ŠkolaMarianŽilinaSVKB7 ZAPLATENÉ
7741182DrozdMarian(bez)najdeny reprezentantiSVKB7ZAPLATENÉ
7751195JanulikRadovanPovazska BystricaSVKA7ZAPLATENÉ
7761176SitárikPeterKB BrezaSVKC7MZAPLATENÉ
7771177SitárikováMáriaKB BrezaSVKZH7ZAPLATENÉ
7781072ŠimčíkováPetraTři Křížky CFCZEZF7ROZDIEL V PLATBE
7791088JungováDominikaPúchovSVKZF7 ZAPLATENÉ
7801070MartausováVěraTři KřížkyCZEZG7 ZAPLATENÉ
7810MandáčekFrantišekFMF - VERONIKA MODELSSVKA7LNEZAPLATENÉ
7821234KrčméryJurajMartinSVKB7ZAPLATENÉ
7831054MarčákováZuzanaBratislavaSVKZF7SZAPLATENÉ
7841151UhlárMiroslavVrbanySVKB7ZAPLATENÉ
7851126VrábelMariánŽabiačik, ŽilinaSVKA7ZAPLATENÉ
7861115OpoldíkPeterPovažská BystricaSVKB7 ZAPLATENÉ
7871114StanekFrantisekSpišská BeláSVKB7LZAPLATENÉ
7881206MichalikStanoHlboké nad VáhomSVKB7ZAPLATENÉ
7890BorýsekLubomírUherský BrodCZEA7NEZAPLATENÉ
7901089IlavskýPavolMagentaSVKB7ZAPLATENÉ
7911112LehockáMiroslavaPovažská BystricaSVKZG7 ZAPLATENÉ
7921113LehockýPatrikPovažská BystricaSVKB7 ZAPLATENÉ
7931106OndriškováNikolaŽilinaSVKZF7 ZAPLATENÉ
7941006FuzySamuelPlavci PBPOSVKM7 ZAPLATENÉ
7951080ChrenkováGizkaJogging klubSVKZH7ZAPLATENÉ
7961212ZimenováKatarina PH your motionSVKZJ7Z-MZAPLATENÉ
7971207BrezániováMiriamaRajecSVKZG7 ZAPLATENÉ
7981127MaňkoMariánDubnica nad VáhomSVKA7 ZAPLATENÉ
7991171ĎurecBranislavSúľovSVKA7 ZAPLATENÉ
8001008KotrčMichalŽilinaSVKA7 ZAPLATENÉ
8011123KubáňRadomírProstřední BečvaCZEC7 ZAPLATENÉ
8021125LabajJánŽilinaSVKA7 ZAPLATENÉ
8031147KováčováJankaDohňanySVKZG7 ZAPLATENÉ
8041104Mrázová IvanaKBL JasnáSVKZF7 ZAPLATENÉ
8051130DlhopolecJánŽilinaSVKC7 ZAPLATENÉ
8061110HulinJanstrdisko CIMICaPSYOPSSVKB7 ZAPLATENÉ
8071152PastorkovaDenisaPWG NMnVSVKZF7 ZAPLATENÉ
8080EvinŠtefanEvinTeam.skSVKJ7 NEZAPLATENÉ
8091208ŽidekPeterRajecSVKB7 ZAPLATENÉ
8101071AmbrušOndrejAK BojničkySVKJ7 ZAPLATENÉ
8111103BaronovaJanaSMTA NitraSVKZH7 ZAPLATENÉ
8120DurajkaMiroslavSulovSVKC7 NEZAPLATENÉ
8131046DurajkaMiroslavSulovSVKC7 ZAPLATENÉ
8141203KundríkováJanaŽilinaSVKZF7 ZAPLATENÉ
8151108Majerníčková AnnaLiptovský MikulášSVKZF7 ZAPLATENÉ
8161093VarhaníkViliamZamarovceSVKC7 ZAPLATENÉ
8171121DebnárikAntonSlovenská ĽupčaSVKA7 ZAPLATENÉ
8181096BrezinováZuzana AgnesaMaraton klub RajecSVKZF7 ZAPLATENÉ
8191040LetkoTomášJasenicaSVKM7 ZAPLATENÉ
8201065BobíkováLubicaDubnica nad VáhomSVKZG7 ZAPLATENÉ
8211149PanákMatejRajecká LesnáSVKA7 ZAPLATENÉ
8221236LednickáIvanaMalé LedniceSVKZF7 ZAPLATENÉ
8231014PapšoMichalPovažská BystricaSVKA7 ZAPLATENÉ
8241174KraicováPetraBratislavaSVKZF7 ZAPLATENÉ
8251086RybarFilipRajecSVKA7 ZAPLATENÉ
8260JudiakRóbert KB BrezaSVKJ7 NEZAPLATENÉ
8270VoskaMarekVASILOVSVKB7 NEZAPLATENÉ
8280FiloMartinKTM MartinSVKB7 NEZAPLATENÉ
8291146FiloŠimonKTM MartinSVKM7 ZAPLATENÉ
8301082MenichMichalKPHC Turčianske TepliceSVKA7 ZAPLATENÉ
8311217SádeckýIvanStreet workout Povazska BystricaSVKA7 ZAPLATENÉ
8321047MaslíkováRebekaCyS - Akadémia Petra SaganaSVKZM7 ZAPLATENÉ
8331048JanecDušanKotešová SVKA7 ZAPLATENÉ
8341142SádeckáEvaPružina SVKZG7 ZAPLATENÉ
8351136BaňárRadoslavTrenčínSVKA7 ZAPLATENÉ
8361074RybarovaKatarinaMartinSVKZG7 ZAPLATENÉ
8371225ČirikDenisa AlexandraGaudio.skSVKZF7 ZAPLATENÉ
8381036PetrusováSlavomíraBytčaSVKZG7 ZAPLATENÉ
8391063ĎuríkMatúšMŠK CK Žiar nad HronomSVKM7 ZAPLATENÉ
8401064IhringSamuelMŠK CK Žiar nad HronomSVKM7 ZAPLATENÉ
8411062JackuliakRóbertMŠK CK Žiar nad HronomSVKZM7 ZAPLATENÉ
8421061AntalPatrikMŠK CK Žiar nad HronomSVKM7 ZAPLATENÉ
8430HolicBranislavMŠK CK Žiar nad HronomSVKM7 NEZAPLATENÉ
8441184FlorekSamuelLomnáSVKM7 ZAPLATENÉ
8451060BenčaJakubMŠK CK Žiar nad HronomSVKM7 ZAPLATENÉ
8461059ZahorecFilipMŠK CK Žiar nad HronomSVKM7 ZAPLATENÉ
8471058AntalAlexMŠK CK Žiar nad HronomSVKM7 ZAPLATENÉ
8481051MaslíkAdamSúľov-HradnáSVKJ7 ZAPLATENÉ
8491055KabinaAndrejAKVeteranSVKA7 ZAPLATENÉ
8501057PaholíkBranislavDolná MaríkováSVKA7 ZAPLATENÉ
8511226ZimkováRadoslavaTurzovkaSVKZF7 ZAPLATENÉ
8521221GašperákováĽubicaKrasno nad KysucouSVKZG7 ZAPLATENÉ
8530ŽibrunTobiasStará BystricaSVKM7 ZAPLATENÉ